U subotu 18. kolovoza u sklopu “Ljeta u Sibinju” održat će se prva čobanijada u Sibinju. Ovogodišnja čobanijada održat će se u organizaciji lovačke udruge “Šljuka” iz Sibinja u parku u centru Sibinja.
Sve prijave možete izvršiti na telefonski broj 098/942-6227 (predsjednik udruge gosp. Pavo Bodlović) gdje ćete dobiti sve potrebne informacije.
Kuhanje čobanca je isključivo na plinskom plameniku (osigurava ga prijavitelj odnosno ekipa). Bitno je istaknuti da kotizacije za natjecanje NEMA, a samo kuhanje počinje u 17 sati dok je proglašenje pobjednika u 21 sat. Za dobru zabavu zadužen je TS Grozd.
Vidimo se u subotu u Sibinju…
Napomena: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove Općine Sibinj. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja, klevetanja i vulgarnog izražavanja. Općina Sibinj zadržava pravo brisanja neprimjerenog komentara bez najave i objašnjenja. Komentari se objavljuju u realnom vremenu te Općina Sibinj nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila.